#Paris: Endrit Mërtiri, shqiptari fatlum përkrah Irina Shayk

Fatlumi shqiptar, ose më mirë i vetmi fatlum, duket se e ka shijuar qëndrimin e tij në Paris. Krahas se ka ndjekur në rresht të parë sfilatën e mrekullueshme të Donatella Versace, Endrit Mërtiri është argëtuar në festën e zhvilluar mbas në një klubet e Parisit në shoqërinë e stilistit të njohur Riçardo Tisci, por mbi të gjitha përkrah supermodeles Irina Shayk.

Të paktë janë meshkujt që kanë fatin të qëndrojnë pranë saj, dhe Endrit Mërtiri ka realizuar ëndrrën e çdo mashkulli shqiptar, por jo vetëm. Bradley Cooper bën mirë të hapë sytë!  e në fakt, Irina nuk ka qenë e vetmja që është fotografuar me në krah të fotografit tonë.

Edhe sex-simboli Negin Mirsalehi, ka pozuar përkrah Endritit, që ashtu edhe si duket ka mundur ti rrëmbejë një pozë. Endrit Mërtiri shënon kështu një tjetër hap para në karrierën e tij brilante, duke u afruar me disa nga personazhet më të famshëm në shoëbizzin botërorë. E nëse vazhdon kështu, pse jo shumë shpejt do të duhet “ti themi lamtumirë” shërbimeve fotografike të tij, pasi brandet ndërkombëtare e kanë bërë tashmë pjesë të tij.

endriti2

endriti

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s